Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Zaufanie, Stabilność, Doświadczenie

Zmieniamy świat dla Ciebie

T – technologia – budując najwyższa jakość oferowanych rozwiązań opieramy się na doświadczeniu specjalistów, serwisu i wsparcia, oraz sile zgranego zespołu. Z naszą pomocą realizowane są największe projekty w Polsce – budowa lotnisk, autostrad, stadionów, jak również archiwizacja dziedzictwa narodowego.

P – pomiar – jesteśmy ekspertami – oferujemy precyzyjne i innowacyjne rozwiązania pomiarowe najlepszych producentów światowych. Stawiamy na edukację – w naszych licznych warsztatach i akademiach uczestniczą setki osób, poszerzając swoją wiedzę o pomiarze i najnowszych technologiach pomiarowych.

I – innowacje – nowatorska i kompleksowa oferta, wspomagana jest przez indywidualne podejście do problemów spotykanych przez naszych klientów. Zmieniamy się – indywidualne podejście do problemów klientów, powoduje, że TPI jest w ciągłym ruchu i rozwija się. Liczymy się z opiniami, dążąc do pełnego zadowolenia stale rosnącej grupy naszych klientów.

Zapisz się na newsletter