Polska znaczy SOPPEC

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy:
Wszystkie pola wymagane

Aktualności

Polska znaczy SOPPEC

2021-08-06 | Wydarzenia

Farby Soppec są najczęściej wybieranymi farbami do znakowania, bez względu na region Polski. Geodeci, czy budowlańcy chętnie po nie sięgają, bo są trwałe, widoczne i niezawodne. W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów farb SOPPEC w wielu kolorach, aby każdy mógł dla siebie wybrać najbardziej odpowiednią.

 

Farba SOPPEC Fluo TP jest doskonała do znakowania w każdych warunkach. Szybko schnie na każdej nawierzchni, nawet na mokrej, dzięki powolnej degradacji UV jest trwała i utrzymuje się do roku. Wysoka luminescencja, umożliwia odnalezienie oznaczeń wieczorem czy w dzień pochmurny.

 

 

 

Track Marker to farba fluorescencyjna w aerozolu przeznaczona do wykonywania oznaczeń na różnych nawieszchniach (żwir, piasek, trawa, asfalt,drewno czy kamień). Z jej pomocą wykonamy widoczne, odblaskowe oznaczenia, podkreślając niebezpieczne strefy, zaznaczając pole pod wykop lub znacząc dokonane pomiary. Oznakowanie tą farbą utrzymuje się na znaczonym obszarze do 3 miesięcy.

 
 
 
 

Pro Marker jest doskonały do znakowania w każdych warunkach dzięki temu, że schnie szybko i nadaje się do każdej nawierzchni. Znak wykonany tym rodzajem farby utrzymuje się na nawierzchni 10 miesięcy. Głównie znajduje zastosowanie w geodezji, budownictwie i drogownictwie.

 

 

Fluorescencyjna farba IDEAL do znakowania w dowolnym kierunku dzięki zaworowi wielokierunkowemu 360". Dokładnie zaznaczy punkt na murze, ekranie dźwiękochłonnym, na stropie czy konstrukcji stalowej, który będzie widoczny przez 10 miesięcy.

 

 

TRACING to farba, którą charakteryzuje odporność na zabrudzenia, doskonała przyczepność do powierzchni, wysoka fluorescencja i trwałość do 12 miesięcy. Zapewnia doskonałe pokrycie i jest łatwa w stosowaniu. Dzięki specyficznej dyszy robi ostre linie. Dopuszczona jest do stosowania w zakładach przetworstwa żywnosci.

 

 

 

Reflect Light® to odblaskowy lakier w aerozolu, który świeci w ciemności aż do 30-40 m w wiązce światła (latarki, reflektorów samochodowych, etc.) Jest to doskonałe rozwiązanie dla bezpieczeństwa - sygnalizacja naturalnej przeszkody lub szczególnego ryzyka w warunkach słabej widoczności, na zewnątrz lub wewnątrz. Utrzymuje się na powierzchni sześć do dwunastu miesięcy (w zależności od powierzchni i warunków aplikacji). Charakteryzuje ją dobra przyczepność i szybki czas schnięcia (5 min)

 

 

PHOTO Light to fotoluminescencyjna farba w sprayu, która nawet do 8 godzin wykazuje właściwości iluminescencyjne - oddaje światło w ciemności, po ekspozycji na naturalne lub sztuczne oświetlenie. Jest to doskonały wybór dla oznaczeń dróg bezpieczeństwa i ewakuacyjnych, w tunelach i miejscach zaciemnionych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

 

 

 


Dostępne we wszystkich biurach regionalnych TPI i w naszym sklepie internetowym POMIAR24.pl.
Sam wybierz jak i gdzie kupisz farby SOPPEC

BIURO WARSZAWA BIURO KRAKÓW BIURO GDAŃSK
BIURO WROCLAW BIURO POZNAŃ BIURO GDAŃSK

     

Zapisz się na newsletter