Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy:
Wszystkie pola wymagane

Aktualności

Era Niebieskiego Lasera

2020-09-16 | Wydarzenia

Marka Nivel System wprowadziła na rynek laser krzyżowy CL4D-B z niebieską wiązką. Laser wyposażony został w japońską diodę marki SHARP. Światło lasera o długości fali 505 nm w porównaniu z innymi, np. w kolorze zielonym (515 – 535 nm) daje jeszcze większy komfort pracy.

Urządzenie wyposażone zostało w 4 głowice laserowe 360° (dwie w pionie i dwie w poziomie). Dolna głowica znajduje się pod spodem urządzenia. Takie rozwiązanie pozwoliło usytuować wiązkę poziomą na wysokości 17mm. I właśnie ta 4-ta, nisko generowana wiązka zapewnia kontrolę poziomu jak najbliżej podłogi, czy to przy wylewaniu posadzki, układaniu terakoty czy montażu elementów konstrukcyjnych i dekoracyjnych.Z dumą ogłaszamy wprowadzenie na rynek lasera krzyżowego Nivel System z wiązką niebieską. Laser CL4D-B wyposażony został w japońską diodę marki SHARP. Światło lasera o długości fali 505nm w porównaniu z innymi, np. w kolorze zielonym (515 – 535 nm) daje jeszcze większy komfort pracy. Urządzenie wyposażone zostało w 4 głowice laserowe 360° (dwie w pionie i dwie w poziomie). Dolna głowica znajduje się pod spodem urządzenia. Takie rozwiązanie pozwoliło usytuować wiązkę poziomą na wysokości 17mm. I właśnie ta 4-ta, nisko generowana wiązka zapewnia kontrolę poziomu jak najbliżej podłogi, czy to przy wylewaniu posadzki, układaniu terakoty czy montażu elementów konstrukcyjnych i dekoracyjnych.

CL4D-B to bardzo dokładne narzędzie pomiarowe, umożliwia prace z dokładnością ±0,5mm na 5m. Jest to absolutnie jeden z najbardziej dokładnych laserów krzyżowych na rynku, co potwierdza dedykowany certyfikat kalibracji. Warto wspomnieć, że sprzęt oferuje elektroniczny system tłumienia drgań. Elektroniczny kompensator w porównaniu z magnetycznym, dużo skuteczniej eliminuje drgania wiązki, szybciej je stabilizuje i wyklucza niepoprawne wskazania na budowie.

CL4D-B, podobnie jak inne lasery Nivel System, oferowany jest z bogatym pakietem akcesoriów. W wyposażeniu znajdziemy akumulator litowo-jonowy, okulary laserowe zwiększające widzialność lasera, multi-adapter laserowy do montażu lasera w najróżniejszych konfiguracjach oraz winda laserowa, do precyzyjnego wpasowania dolnej wiązki lasera.

Sprzęt został bardzo dobrze zabezpieczony przed działaniem kurzu i wody, potwierdzone jest to klasą odporności IP54. Głowice zabezpieczono metalowymi korpusami, a szybki posiadają filtr antyrefleksyjny (wiązka laserowa nie odbija się od szybki, nie tworzą się poświaty laserowe). Narożniki urządzenia posiadają gumowe ochraniacze, co eliminuje ewentualne otarcia i zapewnia pewniejszy uchwyt lasera.

 

Czytaj więcej....

Galeria zdjęć

Zapisz się na newsletter