Matrice 210 v2

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: Matrice 210 v2

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: Matrice 210 v2

Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy: Matrice 210 v2

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Matrice 210 v2

QR Code:
Logo producenta:

Najwyższej klasy drony do zadań specjalnych z serii Matrice łączą solidną konstrukcję i łatwy w konfiguracji system do różnorodnych zastosowań przemysłowych. Ulepszenia wprowadzone do serii M210 V2 obejmują inteligentny system kontroli, zwiększoną wydajność, zasięg, bezpieczeństwo lotu, a także funkcje ochrony danych.

Czas lotu: do 38 min

Zasięg: do 5 km

Prędkość: do 81 km/h

Wykrywanie przeszkód: 0 - 5m

 

Niesamowicie wytrzymały

  • Kamera FPV
  • Oświetlenie antykolizyjne
  • Tryb Discreet
  • Kompatybilny z Mobile SDK
  • Współpracuje z DJI SkyPort
  • TimeSync

Inteligentna kontrola

  • Transmisja danych

Ciesz się pewnym i stabilnym lotem z nowym systemem OcuSync 2.0, który wspiera automatyczną zmianę częstotliwości[2] i zwiększa zasięg lotu do 5 km[3].

  • Dokładność danych

System TimeSync bez przerwy dostosowuje kontroler lotu, kamerę, moduł GPS, moduł RTK do M210 RTK V2, a także dedykowane kamery lub akcesoria. Dane na temat pozycji są ustalane na stałe w matrycy CMOS w celu precyzyjnego geotagowania podczas korzystania z kamer DJI.

  • Kalibracja

Jeśli zamontowane zostały dodatkowe ładunki lub akcesoria zewnętrznych producentów, użytkownicy mogą dostosować środek ciężkości drona w aplikacji DJI Pilot, zwiększając wydajność i bezpieczeństwo lotu.

Tryb Discreet

Kiedy sytuacja wymaga dyskretnych operacji, zwłaszcza w nocy, wszystkie światła mogą być całkowicie wyłączone za pomocą aplikacji DJI Pilot.

 

Manifold 2

Wykorzystaj jego elastyczność i możliwość rozbudowy, aby stworzyć niestandardowe rozwiązania i wykonuj zautomatyzowane operacje do granic możliwości.

Stacja mobilna D-RTK 2

Uzyskaj lepszą dokładność względną z centymetrową dokładnością pozycjonowania przy użyciu Stacji mobilnej D-RTK 2, która obsługuje wszystkie główne globalne systemy nawigacji satelitarnej i zapewnia korekcje różnicowe w czasie rzeczywistym.

Górne złącze gimbala

Podłącz każdą kompatybilną kamerę nad swoim M210 V2 i M210 RTK V2 wykorzystując górny gimbal i uzyskaj dane z innej perspektywy.

Zewnętrzny moduł GPS

Zwiększ dokładność pozycjonowania za pomocą zewnętrznego modułu GPS, szczególnie w przypadku korzystania z górnego gimbala na M210 V2 lub w przypadku instalacji urządzeń pokładowych lub ładunków.

 

Szyfrowanie AES-256 zapewnia bezpieczną transmisję danych, dzięki czemu można mieć pewność, że wrażliwe informacje pozostaną bezpieczne

Solidny system FlightAutonomy z przednim, dolnym i górnym czujnikiem zapewnia wykrywanie i omijanie przeszkód, umożliwiając jednocześnie precyzyjny zawis, dzięki czemu możesz latać pewnie.

Wyposażone w górne i dolne oświetlenie antykolizyjne, drony V2 są widoczne w nocy lub w słabym oświetleniu, sprawiając, że przeprowadzanie operacji w niesprzyjających warunkach jest bezpieczniejsze.

Wbudowany odbiornik ADS-B z technologią DJI AirSense wzmacnia bezpieczeństwo drona, informując Cię w czasie rzeczywistym o dronach i innych statkach powietrznych w pobliżu.

 

 

Opcje kamer

Oprogramowanie

Abonament

Zapisz się na newsletter