TPI ::: Topcon Falcon 8+

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: Topcon Falcon 8+ - bezzałogowy wirnikowy system pomiarowy

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: Topcon Falcon 8+ - bezzałogowy wirnikowy system pomiarowy

Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy: Topcon Falcon 8+ - bezzałogowy wirnikowy system pomiarowy

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Topcon Falcon 8+ - bezzałogowy wirnikowy system pomiarowy

Falcon 8+ jest latającą platformą pomiarową typu wirnikowiec, skonstruowaną na potrzeby inspekcji wizualnych, monitoringu wizualnego oraz pomiarów kartograficznych, co uzależnione jest rodzajem sensorów, w które możemy wyposażyć UAV Falcon8 +. Falcon 8+ oferuje wysoki poziom uniwersalności w stosowaniu poprzez możliwość wykorzystania systemu w małych obszarach i trudno dostępnych miejscach, gdzie wymiary wirnikowca stają się kluczowe w procesach inspekcji obiektów. Dzięki zastosowaniu najlepszych sensorów w swojej klasie, systemu aktywnego tłumienia drgań kamery oraz kompensowaniu ich, Falcon 8+ doskonale sprawdza się w projektach małoobszarowych oraz inspekcji do 35 ha, gdzie wysoka rozdzielczość obrazowania, małe wymagania co do miejsca startu/lądowania oraz możliwość obrazowania ukośnego jest podstawą efektywnego prowadzenia projektu.

  • praca na każdym terenie - dzięki systemowi pionowego startu i lądowania możliwe jest wykonywanie lotów w obszarach, gdzie do tej pory było to trudne lub niemożliwe jak np. obszary gęsto zadrzewione, ciasne przesmyki między nieruchomościami itp.
  • strumieniowanie video - operator systemu Falcon 8+ otrzymuje do kontrolera obraz na żywo co pozwala na precyzyjne zebranie danych z miejsc trudno dostępnych, np. precyzyjne nakierowanie obiektywu aparatu przy fotografowaniu stelaży stalowych mostów
  • mnogość zastosowań - dzięki zastosowaniu różnych rozwiązań do zbierania danych (aparatu fotograficznego, czujnika podczerwieni, kamery video) rozszerza się funkcjonalność systemu
  • praca wewnątrz oraz na zewnątrz - Falcon 8 + nie potrzebuje pasu do lądowania ani startu, dlatego możliwa jest praca także wewnątrz hal przemysłowych np. do inspekcji instalacji
  • latanie z silnym wiatrem - system doskonale radzi sobie z porywami wiatru dochodzącymi do 15 m/s co sprawia, że w planowaniu prac w mniejszym stopniu jesteśmy zależni od warunków atmosferycznych
  • aparat - w jednej z opcji - wysokiej jakości aparat fotograficzny Sony A7R, który oferuje 36,4-megapikselową matrycę, może pracować z maksymalną czułością ISO 25600. Żadne warunki oświetleniowe nie są mu straszne.

Są dwa warianty systemu Falcon 8+ do wyboru w zależności odjego głównego wykorzystania w podejmowanych pracach:

• Bezzałogowy wirnikowy system fotogrametryczny Topcon Falcon 8+, zawiera kamerę RGB o wysokiej rozdzielczości (Sony Alpha 7R), przeznaczony głównie do obrazowania, modelowania oraz mapowania małoobszarowego.
• Bezzałogowy wirnikowy system fotogrametryczny TopconFalcon 8 + - wersja do inspekcji wizualnej, zawierający kamerę RGB oraz kamerę bliskiej podczerwieni sensor (Panasonic Lumix DMC-TZ71 + FLIR TAU 640) lub kamerę video (Sony HDR-PJ810E) do celów inspekcji obiektów oraz monitoringu stanu obiektów. System jest wyposażonyw radio sterujące AscTec Trinity, co zapewnią pełną kontrolę oraz bezpieczeństwo prowadzonych robót.

Topcon Falcon 8+ wykorzystuje przełomową technologię Asc-Tec® Trinity, dzięki czemu Falcon 8+ jest bardziej wydajną i bezpieczną lotniczą, bezzałogową platformą obrazowania. Trzy jednostki IMU synchronizują dane z sensorów, kompensują działanie sygnalizują w ramach problemów.

Unikalne funkcje bezpieczeństwa obejmują:

• redundantny system napędowy - automatyczna korekcja wad śmigieł, silników i sterowników silników,
• doskonałe przewidywanie zachowanie lotu - nawet wobszarach z zakłóceniami sygnałów GPS i silnego wpływu elektromagnetycznego,
• niewiarygodna dokładność pozycji,
• minimalna energia uderzenia - superlekki system z  małymi śmigłami.

Opcje kamer

Oprogramowanie

Abonament

Zapisz się na newsletter