Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy:
Wszystkie pola wymagane

TPI Wrocław

 

Biuro wraz ze sklepem stacjonarnym we Wrocławiu znajduje się w doskonałym punkcie komunikacyjnym, w dzielnicy Psie Pole, niedaleko historycznych Mostów Warszawskich.

Oferta TPI obejmuje geodezję klasyczną i geomatykę (tachimetry, zestawy GNSS, sieć stacji referencyjnych TPI NETpro). Obok geodezji klasycznej dysponujemy pionierskimi technologiami pomiarowymi m.in. Lidar - Green Valley, DJI, płatowce: senseFly i Topcon, czy skanery: FARO, GEOSLAM. Oferujemy także oprogramowanie do postprocessingu danych: Orbit, Terrasolid, Faro, Pix4D, Agisoft i Bentley. Jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi  rozwiązaniami pomiarowymi, które wprowadzamy do naszej oferty.

W sklepie stacjonarnym znajdą Państwo szeroką gamę sprzętów do pomiarów budowlanych - od systemów kontroli pracy maszyn na koparkę i spycharkę, przez instrumenty laserowe, optyczne i teodolity. Do każdego z urządzeń oferujemy szeroką gamę dedykowanych akcesoriów tj.: dalmierze, poziomice, łaty geodezyjne, statywy i inne. Nasz personel zaprezentuje, jak pracować z naszymi instrumentami pomiarowymi. Doradzimy, jaki sprzęt będzie najbardziej odpowiedni do Państwa potrzeb i jakie akcesoria do niego dobrać.

Nasza oferta skierowana jest do geodetów, którzy w naszym sklepie znajdą wszystko, co potrzeba do wykonania pomiarów geodezyjnych i budowlanych (paliki geodezyjne, farby do znakowania marki SOPPEC, gwoździe pomiarowe, pryzmaty geodezyjne, szczelinomierze, repery, tyczki pomiarowe marki SURVPOINT, TOPCON czy NESTLE, statywy marki SURVPOINT, TOPCON, NEDO, drogomierze marki NIVEL SYSYTEM i NEDO, taśmy pomiarowe marki NIVEL SYSYTEM i WEISS, PLSTMARKI, radiotelefony  HYT i MOTOROLE, żabki geodezyjne, węgielnice, piony sznurkowe, haki do studzienek kanalizacyjnych, szkicowniki, stojaki, kliny pomiarowe itd...

Aby zapewnić Państwu kompleksowa obsługę nasze biuro wyposażone jest w profesjonalny kolimator. Dzięki temu w szybki i dokładny sposób, od ręki możemy sprawdzić poprawność działania urządzeń: niwelatorów optycznych, niwelatorów laserowych, tachimetrów i teodolitów. Jeśli zajdzie taka potrzeba, mogą Państwo zostawić instrumenty do rektyfikacji / kalibracji, która również przeprowadzana jest na miejscu. Nasi pracownicy ocenią, czy urządzenie wymaga dodatkowej naprawy i w razie konieczności przekażą go do centrum serwisowego w Warszawie. Po usłudze kalibracji otrzymają Państwo stosowny certyfikat rektyfikacji, który jest świadectwem legalizacji Państwa urządzenia. 


al. T. Boya-Żeleńskiego 69 E
51-162 Wrocław
tel./faks: (71) 325 25 15
wroclaw@tpi.com.pl

od poniedziałku do piątku
godziny pracy: 8.00 - 16.00

Obsługa klienta
tel./faks: (71) 325 25 15

Dział sprzedaży - geodezja i przemysł
tel./faks: (71) 325 25 15
tel. kom.: 607 919 019
tel. kom.: 668 468 026

Dział sprzedaży - budownictwo / systemy sterowania maszyn
tel./faks: (71) 325 25 15
tel. kom.: +48 602 113 472

 


Wydarzenia regionalne:

AKCJA

Szanowni Klienci, doceniamy waszą inwestycję w sprzęt pomiarowy i dążenie do sukcesu z doświadczonym dostawcą rozwiązań pomiarowych jakim jest TPI.
Korzystając z oferowanych przez nas rozwiązań #JesteśNajlepszy na rynku!

 


Bieżące promocje regionalne:

Kliknij, aby rozwinąć:

Wyprawka GEODETY Skompletuj ją z nami!

TRADE AND SAVE Wymień swój stary sprzęt geodezyjny na drona eBee X RTK

DJI Phantom 4 RTK + oprogramowanie fotogrametryczne

Oferta TRADE IN Wymień STARĄ tyczkę na NOWĄ

Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi obowiązującymi Promocjami

 

Zapisz się na newsletter