Delta Watch

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: Delta Watch

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: Delta Watch

Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy: Delta Watch

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Delta Watch

Logo producenta:

Delta Watch jest kompletnym rozwiązaniem programowym w zakresie monitoringu deformacji i przemieszczeń. Oprogramowanie zapewnia automatyczną analizę danych pomiarowych i śledzenie zmian deformacyjnych na monitorowanym obiekcie, zautomatyzowane kreowanie wykresów i raportów, jak również programowalny system ostrzegania i informowania.

Delta Watch zapewnia integrację obserwacji z niwelacji precyzyjnej, pomiarów tachimetru elektronicznego, instrumentów GNSS oraz czujników geotechnicznych : szczelinomierzy, pochyłomierzy, piezometrów, ciśnieniomierzy i przetworników siły.

Oprogramowanie Delta Watch zainstalowane jest zazwyczaj na stacjonarnym komputerze biurowym i może jednocześnie obsługiwać wiele projektów monitoringowych, aktywnie przyjmując dane z wielu stacji pomiarowych Delta Link.

Komponent obliczeniowy zawiera wyrównanie obserwacji kątowo-liniowych metodą najmniejszych kwadratów, zapewniając gwarancję bezbłędności obliczeń oraz dodatkowy poziom bezpieczeństwa opracowanych wyników.

Obsługa wielu projektów monitoringowych w systemie Delta Watch opiera się na łatwym i przejrzystym systemie licencji. Topcon proponuje wiele rozwiązań w tym zakresie, oferując podstawowe pakiety obsługi sieci pomiarowych oraz ich rozwinięcia.

Zapisz się na newsletter