Delta Link

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: Delta Link

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: Delta Link

Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy: Delta Link

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Delta Link

QR Code:
Logo producenta:

Kompaktowa konstrukcja modułu Delta Link zapewnia maksymalną szybkość i łatwość instalacji w miejscu pracy, a jego solidna budowa zapewnia wysoką odporność na kurz oraz wilgotność.

Moduł Delta Link jest odpowiedzialny zarówno za sterowanie instrumentem oraz przechowywaniem danych pomiarowych, jak i za transmisję danych za pośrednictwem Ethernet, WiFi oraz sieci komórkowej. Delta Link gwarantuje bezpieczeństwo danych pomiarowych, zachowując wszystkie informacje w pamięci komponentu w razie zakłócenia połączenia modułu z siecią odbiorczą WiFi lub GSM, wysyłając dane automatycznie gdy połączenie takie zostanie przywrócone. Portal internetowy Delta Log zapewnia intuicyjny interfejs do zarządzania obserwacjami zmotoryzowanego tachimetru monitorującego. Unikalna budowa serwisu umożliwia całkowicie automatyczną kontrolę komponentu pomiarowego, od zdefiniowania całej sieci kątowo-liniowej, ustalenia schematu oraz częstotliwości obserwacji. Z otoczenia biurowego można również modyfikować sieć i procedurę pomiarową, dodając punkty pomiarowe, liczbę obserwacji oraz zmieniając interwały czasowe pomiędzy sesjami pomiarowymi.

Integracja Delta Link z czujnikiem pogodowym na bieżąco aktualizuje ciśnienie, temperaturę i wilgotność powietrza tak, by precyzyjnie ustalić wpływ czynników atmosferycznych na pomiar odległości. Takie rozwiązanie zapewnia maksymalną dokładność obserwacji, oraz gwarantuje najwyższą precyzję nawet przy bardzo dużych odległościach od stacji monitorującej do obiektu.

Zapisz się na newsletter