Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

System Zarządzania Budową

Topcon Sitelink 3D to zaawansowany system łączności dla systemów sterowania i odbiorników GNNS pracujących w środowisku Topcon 3D. Informacje z placu budowy są rejestrowane na serwerze i aktualizowane w czasie rzeczywistym, a my mamy możliwość pomiarów inwentaryzacyjnych. System zapewnia przesyłanie wiadomości tekstowych oraz plików projektowych, a nawet może służyć jako dostawca poprawek RTK. W efekcie bez względu na ilu placach budowy pracują nasze systemy i jakie roboty wykonujemy – całość zarządzana jest z jednego miejsca, za pośrednictwem inteligentnej platformy Topcon SiteLink 3D.


 

 

 

 

Standardowe funkcje Sitelink3D obejmują:

 • przesyłanie wiadomości tekstowych
 • transfer plików
 • podgląd i śledzenie systemów 3D
 • dystrybucja korekcji RTK
 • zdalny dostęp do komputera systemu 3D i wsparcie

 

Zaawansowana funkcje Sitelink3D obejmują:

 • przesyłanie wiadomości tekstowych
 • transfer plików
 • podgląd i śledzenie systemów 3D
 • dystrybucja korekcji RTK
 • zdalny dostęp do komputera systemu 3D i wsparcie
 • wizualizacja robót ziemnych (cut/fill) w czasie rzeczywistym
 • współpraca z bazami danych
 • obliczenia objętości mas ziemnych
 • raportowanie i analiza danych

 

Wraz z wprowadzeniem SiteLink, Topcon rozszerza swoją ofertę wysoko zaawansowanych produktów i technologii o nowoczesną platformę komunikacyjną. SiteLink umożliwia dostępność do placów budowy na całym świecie, za pośrednictwem sieci internetowej. SiteLink łączy świat! SiteLink zapewnienia pełną komunikację z systemami sterowania maszyn: miejsce, kontrola danych, śledzenie maszyny i raportowanie itd.


Zasięg i liczba użytkowników są praktycznie nieograniczone, dzięki SiteLink uzyskujemy dostęp i kontrolę nad wszystkimi maszynami oraz informację o postępie ich prac – a wszystko w czasie rzeczywistym.


Szeroki wachlarz możliwości

Informacje z placu budowy są rejestrowane na serwerze i aktualizowane w czasie rzeczywistym, mamy możliwość pomiarów inwentaryzacyjnych. Ponadto system zapewnia przesyłanie wiadomości tekstowych oraz plików projektowych, a nawet może służyć jako dostawca poprawek RTK.

Zarządzanie placem budowy
Wyobraź sobie, że masz możliwość zdalnego śledzenia maszyn z systemami na placu budowy, wraz z ich lokalizacją i postępem wykonywanych prac. To przeniesie Cię w inny wymiar planowania przestrzennego i zarządzania – stajesz się bardziej wydajny.
Panujesz nad wszystkim, kontrolujesz postęp wykonywanego projektu. Od początku projektu do jego zakończenia, jesteś informowany na bieżąco na temat wykonywanych zadań. Dane przekazywane są z placu budowy do Twojego biura. 

SiteLink Biuro, SiteLink Maszyna
oraz SiteLink Mobile

SiteLink stanowi funkcję istniejącego oprogramowania biurowego (Topcon 3D Office), oraz wyświetla się na interfejsie operatora (maszyna). W ten sposób SiteLink nie wymaga dodatkowej nauki nowego systemu. Funkcje SiteLink zostały podłączone do interfejsu już istniejących urządzeń, są bardzo intuicyjne i łatwe do zrozumienia.

SiteLink Mobile może być aplikowany do przenośnych kontrolerów GPS i wykorzystywany przez osoby dokonujące pomiarów kontrolnych, a także w urządzeniach przenośnych z systemem zgodnym Windows.

 

 

 

Lider w dziedzinie technologii pozycjonowania...

Topcon oferuje całą gamę produktów do pozycjonowania, które dostarczają wydajne narzędzia integrujące świat budowy.Topcon opiera swą technologię na bazie wieloletniej praktyki, która wynika z postępu technologicznego, które od 80 lat firma realizuje z wymiernymi korzyściami. Niezawodna i sprawdzona technologia stawia sprzęt Topcon w absolutnej czołówce - w grupie rozwiązań do pozycjonowania, dostępnych na rynku budowlanym.

Od badań do kontroli poprzez sieć dealerską, firma Topcon, oferuje innowacyjne technologie, które dają geodetom, drogowcom, wykonawcom, inspektorom i operatorom rozwiązania pomiarowe, przekładające się na zwiększenie zysków, jakości wykonania roboty, poprawy produktywności, obniżenie kosztów pracy i zwiększania bezpieczeństwa na budowie.

Pełna integracja pozycjonowania: to jest cel Topcon. Dziś nadszedł czas na dokonanie wyboru przez Twoją firmę i wykonanie kroku do następnego poziomu zarządzania budową, Skorzystanie z innowacyjnego rozwiązania SiteLink.

Lider w kategorii zadowolenia klientów...
W celu zapewnienia maksymalnej wydajności oferowanych rozwiązań, zapewniamy Państwu wsparcie, przeprowadzane poprzez przeszkolonych i certyfikowanych specjalistów TPI, służących pomocą w każdym przypadku.
Autoryzowany serwis Topcon, z magazynem części zamiennych w Polsce, oferuje szybkie i skuteczne naprawy (gwarancyjne i pogwarancyjne).

Zapisz się na newsletter