Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy:
Wszystkie pola wymagane

Zaufanie, Stabilność, Doświadczenie

Pracownicy naszej firmy

Zarząd

mgr inż. Andrzej Jaroszewicz - Dyrektor Zarządzający

Absolwent Politechniki Warszawskiej (Wydział Geodezji i Kartografii) oraz Uniwersytetu w Lille ( Zarządzanie Przedsiębiorstwem). Z TPI związany od 1992 roku. Dzięki geodezyjnemu wykształceniu, połączonemu z ogólną wiedzą techniczną zdobytą podczas stażu w CERN w Szwajcarii oraz kompetencjom w zakresie zarządzania od 2000 roku z sukcesami zajmuje się rozwojem firmy TPI, pełniąc od roku 2004 funkcję Dyrektora Zarządzającego. Posiadając ponad 20 letnie praktyczne doświadczenie dobrze rozumie otoczenie biznesowe różnych branż i rynków - zarówno w wymiarze technologicznym jak i finansowym. Nadzoruje działania firmy w tzw. „nowych obszarach” – rolnictwo precyzyjne, mobilna metrologia przemysłowa oraz działania TPI poza granicami kraju.

mgr inż. Tomasz Malinowski - Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży

Absolwent Akademii Rolniczej we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Zarządzania (Polish Open University) w Warszawie. Znany na lokalnym rynku dzięki temu, iż od najmłodszych lat dostarczał geodetom akcesoria pomiarowe i sprzęt geodezyjny. W 2000 roku przejął obowiązki Dyrektora ds. Marketingu i Sprzedaży w TPI. Dzięki wiedzy zdobytej podczas studiów MBA doskonale potrafi ocenić potrzeby klienta i dostosować ofertę TPI do potrzeb i wymagań rynku. Duże doświadczenie praktyczne wynikające z przeprowadzonych licznych wdrożeń pierwszych w Polsce systemów sterowania maszyn sprawia, że jest osobą doskonale znającą potrzeby rynku drogowego i budowlanego oraz dużych firm.

mgr inż. Przemysław Wilbik - Dyrektor Operacyjny

Absolwent Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Podczas 20 lat pracy w TPI zajmował się zarówno rozwiązaniami geodezyjnymi jak i rozwiązaniami dla przemysłu. Przez wiele lat współpracował z kluczowymi klientami z terenu całej Polski. Dzięki bogatej wiedzy technicznej zdobytej podczas wieloletniej praktyki oraz na bieżąco poszerzanej w trakcie zagranicznych szkoleń w Topconie znakomicie spełnia się w roli Dyrektora Operacyjnego, któremu podlega Magazyn, Serwis i dział Wsparcia Technicznego TPI. Dzięki jego doświadczeniu z sukcesem zakończona została dostawa 430 tachimetrów wybranych jako najlepsze rozwiązaniem dla Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Administracja, Księgowość

Maria Kozłowska - Główna Księgowa

Główna księgowa w TPI, która oprócz wiedzy księgowej doskonale rozumie każdego geodetę gdyż ukończyła Wydział Geodezji i Kartografii na Politechnice Warszawskiej. Wieloletnie doświadczenie oraz kursy i szkolenia sprawiają, że doskonale potrafi doradzić klientom TPI zarówno w zakresie amortyzacji sprzętu czy tez form finansowania zakupów takich jak leasing czy kredyt.

Maria Smoczyńska - specjalista d/s administracyjno/księgowych

 • Tel.: +48 (22) 632 91 40
 • E - mail: msmoczynska@tpi.com.pl

Z wykształcenia technik budowy dróg i mostów kołowych, z wyboru pracownik biurowy, z kursami w kierunku profesjonalnego prowadzenia biura. Wieloletnie doświadczenie związane ze wsparciem dla administracji i księgowości, w większości w firmach budowlanych, pomaga w prowadzeniu sekretariatu firmy takiej jak TPI – ściśle powiązanej z rynkiem pomiarowym.

Aneta Górska - Kliszczyk - specjalista d/s kadrowo/księgowych

 • Tel.: +48 (22) 632 91 40
 • E - mail: agorska@tpi.com.pl

Związana z TPI od 1991 roku co powoduje, że doskonale zna każdego pracownika jak i klientów TPI dzięki czemu doskonale potrafi wspierać działania księgowości jak i zadbać o najwyższe standardy pracy związane z wdrożonym w TPI systemem ISO.

Elżbieta Przybyłowicz - specjalista d/s administracyjno/księgowych

 • Tel.: +48 (22) 632 91 40
 • E - mail: eprzybylowicz@tpi.com.pl

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w TPI poparte wieloma kursami z zakresu administracji i księgowości powoduje, że znakomicie dba o zaplecze administracyjne TPI jak i wspiera działania księgowości. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w poprzednich latach pracy znakomicie odnajduje się jako osoba odpowiedzialna za przestrzegania w TPI najwyższych norm stawianych przez wdrożony system ISO.

Magazyn

Damian Szuba - Specjalista d/s gospodarki magazynowej

 • Tel.: +48 (22) 632 91 40
 • E - mail: dszuba@tpi.com.pl

Odpowiedzialny za wysyłki na ternie kraju i za granicę do klientów biur handlowych TPI jak i serwisu oraz sklepu internetowego Pomiar24. W dobrej organizacji pracy pomaga mu zdobyte doświadczenie z logistyki i zarządzania magazynem w centrach magazynowych w Anglii.

Artur Andziak - Specjalista d/s gospodarki magazynowej

 • Tel.: +48 (22) 632 91 40
 • E - mail: aandziak@tpi.com.pl

Wykształcenie kierunkowe dotyczące gospodarki magazynowej oraz doświadczenie związane z rynkiem usług kurierskich oraz logistyką powodują, że doskonale zna wszelkie niuanse związane z szybkim i bezpiecznym transportem towarów. Dodatkowe doświadczenie uzyskane podczas pracy z klientami biznesowymi pozwala rozumieć specyficzne potrzeby klientów, którzy potrzebują przesyłki na wczoraj, dzięki temu oraz zaangażowaniu potrafi sprostać każdemu logistycznemu wyzwaniu.

Janusz Kowal - Specjalista d/s gospodarki magazynowej

 • Tel.: +48 (22) 632 91 40
 • E - mail: jkowal@tpi.com.pl

Uzyskane na Politechnice Koszalińskiej wykształcenie z zakresu Zarządzania Firmą oraz doświadczenie zdobyte w pracy w branży logistyczno-paliwowej owocują doskonałą organizacją pracy oraz zrozumieniem potrzeb klientów, którymi są zarówno klienci zewnętrzni jak i biura regionalne TPI zaopatrujące się w towary w magazynie centralnym TPI.

Serwis

Jarosław Sobań - Kierownik Serwisu

 • Tel. kom.: +48 (22) 632 91 40
 • E - mail: jsoban@tpi.com.pl

Od lat związany z serwisowaniem sprzętu elektronicznego. Dzięki zdobytemu wykształceniu z dziedziny elektroniki oraz od lat rozwijanej pasji do nowoczesnych rozwiązań technicznych wspaniale sprawdza się w roli kierownika serwisu. Liczne szkolenia techniczne, stała współpraca z działem technologicznym Topcona oraz dostęp do najnowocześniejszych narzędzi serwisowych i urządzeń diagnostycznych sprawiają, że dział serwisu pod jego kierownictwem jest w stanie w krótkim czasie i z największą starannością wykonać wszelkie przeglądy i naprawy.

Grzegorz Tywonek - Specjalista d/s Serwisu

 • Tel.: +48 (22) 632 91 40
 • E - mail: gtywonek@tpi.com.pl

Dzięki wykształceniu o specjalizacji Mechanika Urządzeń Precyzyjnych oraz doświadczeniu zdobywanemu od 2006 roku w serwisie TPI zajmuje się obsługą serwisową zaawansowanych urządzeń pomiarowych, zarówno optycznych jak i laserowych. Swoją wiedzę i doświadczenie z sukcesami przekazuje pracownikom sieci serwisowej pod patronatem TPI. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji i udziale w szkoleniach serwisowych zajmuje się także serwisowaniem tachimetrów elektronicznych.

Marcin Kądziela - Specjalista d/s Serwisu

 • Tel.: +48 (22) 632 91 40
 • E - mail: mkadziela@tpi.com.pl

Od 2008 roku zajmuje się przygotowywaniem do sprzedaży i obsługą serwisową geodezyjnych instrumentów pomiarowych takich jak tachimetry, teodolity, niwelatory kodowe. Dzięki umiejętnościom zdobytym podczas zagranicznych szkoleń w Topconie z powodzeniem nadzoruje procesy związane z przestrzeganie najwyższych norm dotyczących przygotowania sprzętu do sprzedaży. Najwyższe umiejętności oraz wiedza zdobyta podczas wieloletniej pracy (między innymi w pracy z wysokoprecyzyjnymi systemami elektronicznymi dla obsługi lotnisk) pozwoliły mu na udział w specjalnych projektach TPI, polegających na przygotowaniu nietypowego sprzętu pod indywidualne potrzeby klienta – takich jak odwrócony teodolit dla zastosowań górniczych.

Tomasz Burzyński - Specjalista d/s Serwisu

 • Tel.: +48 (22) 632 91 40
 • E - mail: tburzynski@tpi.com.pl

Dzięki zagranicznym szkoleniom dotyczących obsługi serwisowej urządzeń opartych na systemie nawigacji satelitarnej GPS i GLONASS jest osobą odpowiedzialną za przygotowanie do sprzedaży i serwisowanie odbiorników GNSS, rozwiązań GIS i kontrolerów. Zdobyta wiedza i doświadczenie pomagały mu współtworzyć zaawansowany system ciągłego monitorowania pracy GNSS, z którego korzysta serwis TPI podczas kontroli precyzyjnych odbiorników geodezyjnych.

Serwis mobilny systemy sterowania maszynami budowlanymi

Łukasz Piecyk - Kierownik Działu

 • Tel. kom.: +48 694 459 747
 • E - mail: lpiecyk@tpi.com.pl

Szkolenia zagraniczne w Topconie związane z systemami sterowania maszyn jak i wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas wdrożeń w kraju i zagranicą dają pewność, że poradzi sobie z każdym nietypowym tematem jak i z instalacją na każdym typie maszyny.

Dział wsparcia technicznego

Artur Malczewski - Kierownik Działu

 • Tel.: +48 (22) 632 91 40
 • E - mail: amalczewski@tpi.com.pl

Absolwent Politechniki Warszawskiej (Wydział Geodezji i Kartografii – specjalizacja Geodezja Inżynieryjno-Przemysłowa). Od 2006 roku odpowiedzialny za wdrożenia nowoczesnych rozwiązań pomiarowych w TPI. Wieloletnie doświadczenie w Dziale Wsparcia Technicznego TPI, udział w licznych zagranicznych szkoleniach organizowanych przez TOPCONa, przeprowadzone wdrożenia i projekty dostarczyły najwyższych kompetencji na temat rozwiązań związanych z pomiarami tachimetrycznymi, pomiarami i opracowaniem danych ze skaningu laserowego jak i rozwiązań fotogrametrycznych. Dzięki zdobytym umiejętnościom w 2011 roku uczestniczył w 3 miesięcznej wyprawie naukowej na Spitsbergenie, gdzie w ekstremalnych warunkach klimatycznych testował sprzęt pomiarowy TOPCON. Współuczestnik i organizator wielu szkoleń technicznych TPI oraz wszystkich edycji Szkoły Pomiarów TPI.

Paweł Borecki - Inżynier Wsparcia Technicznego

 • Tel.: +48 (22) 632 91 40
 • E - mail: pborecki@tpi.com.pl

Absolwent Politechniki Warszawskiej (Wydział Geodezji i Kartografii). Od 1991 roku odpowiedzialny za wdrożenia nowoczesnych rozwiązań pomiarowych w TPI. Wieloletnie doświadczenie w Dziale Wsparcia Technicznego TPI, udział w licznych zagranicznych szkoleniach oraz udział w wdrożeniach i projektach budowlanych dostarczyły najwyższych kompetencji na temat rozwiązań związanych z systemami sterowania maszyn i tworzenia projektów 3D.

Paulina Marczak - Inżynier Wsparcia Technicznego

 • Tel.: +48 (22) 632 91 40
 • E - mail: pmarczak@tpi.com.pl

Bycie absolwentką kierunku geodezja i kartografia na słynnej Wojskowej Akademii Technicznej zobowiązuje! Duża wiedza z zakresu pomiarów geodezyjnych i systemów informacji pomiarowej sprawia, że jako doradca techniczny nie pozostawi klienta bez odpowiedzi oraz pomoże w dokonaniu doskonałego wyboru. Znajomość najnowszych rozwiązań pomiarowych, duże zaangażowanie oraz młodzieńczy zapał gwarantują najwyższy poziom obsługi Klienta.

Dział produktu

Przemysław Wilbik - Kierownik Produktu. Rozwiązania dla geodezji

 • Tel. kom.: +48 606 338 239
 • E - mail: pwilbik@tpi.com.pl

Absolwent Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Podczas 20 lat pracy w TPI zajmował się zarówno rozwiązaniami geodezyjnymi jak i rozwiązaniami dla przemysłu. Przez wiele lat współpracował z kluczowymi klientami z terenu całej Polski. Dzięki bogatej wiedzy technicznej zdobytej podczas wieloletniej praktyki oraz na bieżąco poszerzanej w trakcie zagranicznych szkoleń w Topconie znakomicie spełnia się w roli Dyrektora Operacyjnego, któremu podlega Magazyn, Serwis i dział Wsparcia Technicznego TPI. Dzięki jego doświadczeniu z sukcesem zakończona została dostawa 430 tachimetrów wybranych jako najlepsze rozwiązaniem dla Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Tomasz Boś - Kierownik Produktu. Rozwiązania dla budownictwa

 • Tel. kom.: +48 604 521 971
 • E - mail: tbos@tpi.com.pl

Absolwent Politechniki Lubelskiej w Lublinie (Budownictwo) oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Marketing). Od 2007 roku odpowiedzialny za kierowanie działem Budownictwo w firmie TPI. Ukierunkowane wykształcenie, doświadczenie we współpracy z klientem na rynku budowlanym, udział w licznych szkoleniach w kraju i zagranicą w charakterze słuchacza i wykładowcy oraz przeprowadzone wdrożenia i projekty dostarczyły najwyższych kompetencji w zakresie rozwiązań pomiarowych zwiększających efektywność prac budowlanych.

Marcin Jałoszyński - Kierownik Produktu UAV

Karol Derejczyk - Inżynier Sprzedaży. Precyzyjne zbieranie danych 3D

 • Tel. kom.: +48 609 222 359
 • E - mail: kderejczyk@tpi.com.pl

Absolwent Politechniki Warszawskiej (Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych) na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn i specjalności Wspomaganie Komputerowe Prac Inżynierskich - CAD. Wieloletnia praktyka w skanowaniu 3D pod każdą postacią (skanery laserowe, światła białego oraz ramiona pomiarowe) i z każdą dokładnością (od mikronów do centymetrów) sprawia, że potrafi dobrać i wykorzystać najlepsze narzędzie do danego zadania pomiarowego. Znajomość skanerów Faro, Topcon, GeoSLAM, Smarttech3D oraz wszelkiego rodzaju oprogramowania do późniejszej obróbki wyników  pozwala na dobór najlepszego rozwiązania pomiarowego 3D dla klienta, niezależnie od branży (przemysł, architektura, muzealnictwo, archeologia, leśnictwo).

Piotr Latanowicz - Kierownik Produktu. Rolnictwo precyzyjne

 • Tel. kom.: +48 698 609 770
 • E - mail: platanowicz@tpi.com.pl

Absolwent Akademii Rolniczej w Poznaniu (Technika Rolnicza i Leśna). Od lat związany z branżą rolniczą – początkowo zajmował się zawodowo prowadzeniem prawie 1 000 ha gospodarstwa co pozwala na pełne zrozumienie potrzeb branży z punktu wiedzenia klienta. Następnie zajmował się dostarczaniem maszyn rolniczych i obsługą dużych klientów. Bogata wiedza teoretyczna oraz wieloletnie praktyczne doświadczenie gwarantują całkowite zrozumienie potrzeb klientów oraz rozwiązanie wszelkich ich problemów na najwyższym poziomie.

Michał Dąbrowski - Business Development Manager – Monitoring

 • Tel. kom.: +48 722 204 244
 • E - mail: mdabrowski@tpi.com.pl

Marketing

Tomasz Malinowski - Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży

Absolwent Akademii Rolniczej we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Zarządzania (Polish Open University) w Warszawie. Znany na lokalnym rynku dzięki temu, iż od najmłodszych lat dostarczał geodetom akcesoria pomiarowe i sprzęt geodezyjny. W 2000 roku przejął obowiązki Dyrektora ds. Marketingu i Sprzedaży w TPI. Dzięki wiedzy zdobytej podczas studiów MBA doskonale potrafi ocenić potrzeby klienta i dostosować ofertę TPI do potrzeb i wymagań rynku. Duże doświadczenie praktyczne wynikające z przeprowadzonych licznych wdrożeń pierwszych w Polsce systemów sterowania maszyn sprawia, że jest osobą doskonale znającą potrzeby rynku drogowego i budowlanego oraz dużych firm.

Alina Wijata- Cieślikiewicz - Specjalista ds. Marketingu

 • Tel. : +48 664 484 361
 • E - mail: awijata@tpi.com.pl

Paulina Sałacińska - Specjalista ds. Marketingu

 • E - mail: psalacinska@tpi.com.pl

Internetowy Kanał Sprzedaży

Dariusz Kula - Kierownik Internetowego Kanału Sprzedaży

 • Tel. kom.: +48 660 755 014
 • E - mail: dkula@tpi.com.pl

Związany z TPI od 2006 roku doskonale zna specyfikę obsługi klienta zarówno z branży budowlanej jak i geodezyjnej.
Dzięki wiedzy zdobytej w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych od 2013 roku z powodzeniem rozwija kanał sprzedaży internetowej Pomiar24. Doskonała znajomość branży oraz ukończone, certyfikowane kursy o tematyce e-commerce, umożliwiają mu budowanie wartościowej oferty z zakresu rozwiązań pomiarowych. Dzięki niemu klienci Pomiar24 mogą być spokojni i liczyć na sprawne dostawy, profesjonalne doradztwo oraz ofertę dostosowaną do ich potrzeb.

Biuro w Warszawie Mazowsze, Ziemia Łódzka, Lubelskie, Podlasie, Kujawy

Mariusz Cegielski - Doradca Techniczno-Handlowy

 • Tel.: +48 (22) 632 91 40
 • E - mail: mcegielski@tpi.com.pl

Absolwent Warszawskie Wyższej Szkoły Ekonomicznej (Zarządzanie i Marketing). Od 2005 roku w TPI na stanowisku doradca techniczno-handlowy w warszawskim biurze TPI. Od początku odpowiedzialny za obsługę klienta i doradztwo w zakresie sprzętu pomiarowego dla budownictwa oraz akcesorii pomiarowych zarówno dla geodezji jak i budownictwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, na zajmowanym stanowisku, doskonale rozpoznaje potrzeby klientów i potrafi dobrać najskuteczniejsze i najekonomiczniejsze rozwiązania z oferty TPI.

Piotr Matyjasek - Regionalny Kierownik Sprzedaży

 • Tel. kom.: +48 668 467 861
 • E - mail: pmatyjasek@tpi.com.pl

Dzięki wykształceniu zdobywanemu na Politechnice Warszawskiej (Geodezja) oraz 7 letniemu doświadczeniu zdobytemu na rynkach związanych z branżą pomiarową doskonale rozumie wymagania stawiane na placu budowy. Doskonale potrafi dobrać wydajne rozwiązania pomiarowe zarówno związane z budownictwem jak i systemami sterowania maszyn. Wszechstronna wiedza, połączona z wieloletnim doświadczeniem praktycznym oraz pełne zaangażowanie czynią z niego doskonałego doradcę.

Jerzy Pacześniak - Inżynier sprzedaży. Instrumenty geodezyjne

 • Tel. kom.: +48 695 577 877
 • E - mail: jpaczesniak@tpi.com.pl

Dzięki wykształceniu zdobytemu na Uczelni Warszawskiej Wydział Geodezji i Kartografii (specjalizacja inżynieria przemysłowa) oraz 5 letnim doświadczeniu zdobytemu we wiodących firmach Geodezyjnych, doskonale rozumie, wymagania stawiane w obszarze wdrążeń nowych rozwiązań technicznych na rynek Polski. Wiedza teoretyczna, oraz wieloletnie praktyczne doświadczenie, gwarantują całkowite zrozumienie potrzeb Klientów oraz dobór odpowiednich instrumentów z sieci nowych technologi Topcon potrzebnych do rozwiązań problemów na najwyższym poziomie.

Michał Przytuła - Doradca Techiczno - Handlowy. Geomatyka

 • Tel. kom.: +48 602 571 899
 • E - mail: mprzytula@tpi.com.pl

Jacek Oniszczuk - Doradca Techniczno-Handlowy. Instrumenty pomiarowe dla budownictwa

 • Tel. kom.: +48 664 423 531
 • E - mail: joniszczuk@tpi.com.pl

 

Biuro w Gdańsku Pomorze, Warmia i Mazury, Kujawy

Maja Łukasiewicz - Regionalny Kierownik Sprzedaży. Inżynier Sprzedaży. Instrumenty geodezyjne

 • Tel. kom.: +48 660 771 097
 • E - mail: mlukasiewicz@tpi.com.pl

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego (Wydział Ekonomiczny) oraz Politechniki Łódzkiej (Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowisk). Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku geodezyjnym oraz wiedzy zdobytej na Politechnice Łódzkiej doskonale zna potrzeby klientów zarówno w branży budowlanej jak i geodezyjnej. Dodatkowe wykształcenie ekonomiczne sprawia, że doskonale potrafi doradzić klientom w sprawach finansowania dużych inwestycji i wybrać najbardziej korzystne dla klienta finansowanie. Od 2004 roku zajmuje się rozwojem gdańskiego biura TPI.

Dorota Parobczak - Doradca Techniczno - Handlowy

Grzegorz Sylwerski - Inżynier Sprzedaży. Instrumenty geodezyjne

 • Tel. kom.: +48 664 479 443
 • E - mail: gsylwerski@tpi.com.pl

Absolwent kierunku Geodezja i Kartografia na Politechnice Koszalińskiej (Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji) oraz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (studia drugiego stopnia) ze specjalizacją Geodezja Gospodarcza. W 2016 roku ukończył studia podyplomowe na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Olsztynie, nadające kwalifikacje nauczycielskie. Zdobyta wiedza, ponad 3 letnie doświadczenie oraz praktyczne umiejętności pozwalają mu lepiej rozumieć potrzeby rynku geodezyjnego i doradzać klientom dobór odpowiednich technologii, by jak najskuteczniej wykorzystać możliwości stale przekształcającego się rynku usług pomiarowych.

Biuro we Wrocławiu Dolny Śląsk, Śląsk Opolski

Marta Koczan - Doradca Techniczno-Handlowy

 • Tel.: +48 71 325 25 15
 • E - mail: mkoczan@tpi.com.pl

Każdy kto kiedykolwiek miał styczność z inżynierią środowiska, wie jak szeroki zakres wiedzy obejmują te studia. Tym bardziej jesteśmy dumni, że w naszym zespole pracuje absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, która ten kierunek ukończyła. Zacięcie techniczne oraz umiejętność słuchania sprawiają, że możesz liczyć na jej profesjonalne doradztwo zarówno z zakresu branży budowlanej jak i geodezyjnej.

Arkadiusz Duczmański - Doradca Techniczno-Handlowy. Instrumenty pomiarowe dla budownictwa

Sebastian Jabłoński - Inżynier Sprzedaży. Instrumenty geodezyjne

 • Tel.: +48 668 468 026
 • E - mail: sjablonski@tpi.com.pl

Absolwent Politechniki Koszalińskiej Wydziału Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji - specjalizacja Geodezja Gospodarcza. Swoją przygodę z praktyką geodezyjną rozpoczął już od samego początku nauki na studiach dziennych. Swoje wartościowe doświadczenie geodezyjne zbierał zarówno w firmach prywatnych, jak i w Starostwie Powiatowym w Koszalinie. Poprzez zdobytą podczas studiów wiedzę, cenne doświadczenie geodezyjne i zamiłowanie do najnowszych technologii potrafi sprostać nowoczesnym wymaganiom rynku geodezyjnego, traktując priorytetowo specyficzne potrzeby klientów.

Maciej Bober - Doradca Techniczno-Handlowy. Geomatyka

 • Tel.: +48 607 919 019
 • E - mail: mbober@tpi.com.pl

Wykształcenie zdobyte podczas studiów na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu (kierunek - Inżynieria Środowiska) łączy z doświadczeniem uzyskanym podczas pracy z klientem zarówno w branży geodezyjnej jak i budowlanej. Dzięki tej wiedzy wyśmienicie potrafi rozpoznać potrzeby klienta i dobrać odpowiedni sprzęt pomiarowy jak i akcesoria, które pomogą w wykonywanych pracach.

Biuro w Poznaniu Wielkopolska, Pomorze Zachodnie, Ziemia Lubuska, Kujawy

Anna Staniszewska - Doradca Techniczno-Handlowy

 • Tel.: +48 (61) 665 81 71
 • E - mail: astaniszewska@tpi.com.pl

Wykształcenie z zakresu budownictwa, doświadczenie w praktycznej pracy z oprogramowaniem AutoCAD (potwierdzone zaawansowanymi szkoleniami) oraz szkolenia odbyte w TPI pozwalają na sprawne zarządzaniem biurem handlowym Poznań. Dzięki temu każdy klient poznańskiego biura ma zapewnione najwyższej jakości wsparcie w zakresie doradztwa przy wyborze odpowiedniego dla siebie sprzętu lub akcesorii.

Patryk Durczak - Doradca Techiczno - Handlowy. Rolnictwo precyzyjne

 • Tel. kom.: +48 698 609 769
 • E - mail: pdurczak@tpi.com.pl

Od najmłodszych lat związany z maszynami rolniczymi. Już jako nastolatek, dzięki wiedzy zdobytej w rodzinnej firmie, zajmującej się sprzedażą i serwisem maszyn rolniczych, wiedział o nich więcej niż niejeden wykładowca. Obecnie jako student na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu pogłębia swoją wiedzę z powodzeniem wykorzystując ją w pracy. Od 2015 roku, będąc już w szeragach TPI, odbył wiele praktycznych szkoleń organizowanych przez markę Topcon, stając się ekspertem z zakresu rolnictwa precyzyjnego.

Maurycy Słowiński - Inżynier Sprzedaży. Instrumenty pomiarowe dla budownictwa

 • Tel. kom.: +48 600 496 609
 • E - mail: mslowinski@tpi.com.pl

Posiada wykształcenie geodezyjne, ukończył także studia z zakresu inżynierii zarządzania na Politechnice Poznańskiej. Jako geodeta pracował przy obsłudze wielu inwestycji budowlanych, gdzie zdobył doświadczenie pomagające mu w obecnej pracy. W TPI postawił sobie za cel zadowolenie klienta, dlatego zawsze chętnie i profesjonalnie doradza przy wyborze odpowiedniego sprzętu.

Paweł Płata - Doradca Techniczno - Handlowy. Geomatyka

 • Tel. kom.: +48 666 013 667
 • E - mail: pplata@tpi.com.pl

Biuro w Krakowie Małopolska, Śląskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie

Joanna Kłeczek - Doradca Techniczno-Handlowy

 • Tel.: +48 (12) 411 01 48
 • tel.kom: 698 609 768
 • E - mail: jkleczek@tpi.com.pl

Absolwentka AGH z doświadczeniem geodezyjno-projektowym. Zdobyte doświadczenie i wiedza pozwalają zrozumieć wymagania rynku geodezyjnego i budowlanego. Dodatkowe doświadczenie zdobyte podczas organizacji i prowadzenia szkoleń dla branży inżynierskiej doskonale sprawdza się w organizacji pracy i obsłudze regionalnego biura TPI.

Rafał Nowotka – Regionalny Manager Sprzedaży. Instrumenty pomiarowe dla budownictwa
Systemy sterowania maszyn

 • Tel. kom.: +48 606 718 447
 • E - mail: rnowotka@tpi.com.pl

Absolwent Politechniki Śląskiej, Wydziału Budownictwa. Zdobyta wiedza, kilkunastoletnie doświadczenie branżowe oraz udział w licznych wdrożeniach systemów sterowania maszyn umożliwiają mu profesjonalne podejście do potrzeb klienta. Dzięki znajomości szerokiej oferty TPI oraz umiejętności jej dopasowania do problemów klienta potrafi rozwiązać każde nietypowe zlecenie dotyczące dostawy zaawansowanych systemów budowlanych.

Tomasz Witkowski - Inżynier Sprzedaży ds. Geomatyki.

 • Tel. kom.: +48 603 222 607
 • E - mail: twitkowski@tpi.com.pl

Absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska i Geodezji na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Od ukończenia studiów nieprzerwanie zdobywa nowe doświadczenia w branży geodezyjnej, inżynierii lądowej czy najnowszych technologii pomiaru. Długoletnia i różnorodna praktyka terenowa, doświadczenie zdobyte podczas pracy w dziale wsparcia technicznego i serwisu oraz jako doradca techniczno-handlowy sprawiły, że doskonale rozumie różnorodną specyfikę pracy i potrzeby klientów. Ciągła chęć rozwoju i nowych wyzwań oraz zdobyte doświadczenie sprawiają, iż jest on idealnym doradcą dla Państwa firmy.  

Konrad Wojciechowski - Doradca Techniczno - Handlowy. Instrumenty geodezyjne

Grzegorz Sobina - Doradca Techniczno-Handlowy. Instrumenty geodezyjne

 • Tel. kom.: +48 662 005 841
 • E - mail: gsobina@tpi.com.pl

Wieloletni praktyk geodeta, z zamiłowaniem do rozwiązań przemysłowych. Wykształcenie zdobyte w Szkole Głównej Handlowej oraz wiedza praktyczna z zakresu pomiarów Geodezyjnych, przemysłowych i skanowania 3D sprawiają, że doskonale sprawdza się doradzając zarówno małej firmie geodezyjnej jak i podczas dużych inwestycji przemysłowych. Propagator i uczestnik wielu pierwszych wdrożeń rozwiązań GNSS w firmach geodezyjnych na Podkarpaciu. Dzięki licznym, osobiście prowadzonym, wdrożeniom systemów sterowania maszyn doskonale zna wszelkie potrzeby branży drogowej.

[/tab]

 

Zapisz się na newsletter