Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy:

Zaufanie, Stabilność, Doświadczenie

Praca w TPI

Praca w TPI jest pewnym wyzwaniem.

Dołącz do naszego Zespołu i przekonaj się, że TPI to świetne wyzwanie i wyjątkowe miejsce pracy.
Jesteśmy wciąż rozwijającą się firmą, która buduje swój sukces na wiedzy, dobrym produkcie i specjalistach.

Jeżeli widzisz swoją osobę w naszej firmie, napisz do nas!

A może zainteresował Cię jakiś produkt i masz pomysł na jego zastosowanie? Czekamy na Twój kontakt.

Nasz adres: praca@tpi.com.pl

Aktualne oferty pracy w grupie TPI

INFRABERG DIGITIZING sp. z o.o.

InfraBerg (www.infraberg.pl)  jest firmą dostarczającą specjalistyczne oprogramowanie do cyfryzacji procesów budowlanych, zapewniając kompleksowe i wszechstronne rozwiązania do realizacji projektów infrastrukturalnych. Spółka od 2020 roku jest częścią  grupy TPI (www.tpi.com.pl)  – największej polskiej firmy dostarczającej rozwiązania pomiarowe.

Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: Warszawa

InfraBerg poszukuje utalentowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu sprzedaży jako Doradca Techniczno-Handlowy. Oferujemy idealną okazję dla osoby działającej samodzielnie, która opracuje i wdroży biznesplany w celu zwiększenia możliwości sprzedaży i zarządzania wszystkimi aspektami relacji z klientami, na przypisanych mu kontach i terytorium. Jeśli jesteś odnoszącym sukcesy, dynamicznym specjalistą/specjalistką w zakresie sprzedaży z udokumentowaną historią sprzedaży, powinniśmy porozmawiać. Oczekujemy, że będziesz osobą proaktywną, która lubi pracować samodzielnie, myśleć strategicznie i czerpać z tego radość!

Wymagania:

  •     wykształcenie biznesowe lub równoważne doświadczenie, wykształcenie inżynierskie będzie traktowane jako plus
  •     co najmniej 3 lata doświadczenia w sprzedaży
  •     biegła znajomość języka polskiego i angielskiego
  •     doskonałe osiągnięcia w nawiązywaniu i rozwijaniu silnych relacji wewnętrznych/zewnętrznych
  •     doskonałe wyniki w zakresie spełnienia/przekroczenia rocznych planów
  •     doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
  •     silne umiejętności prezentacyjne oraz komunikacyjne
  •     zdolność do efektywnej i profesjonalnej interakcji z szerokim spektrum różnorodnych pracowników, klientów i partnerów
  •     udowodniona umiejętność zarządzania wieloma inicjatywami dotyczącymi strategii sprzedaży i koordynowania działań z klientami
  •     wymagane doświadczenie z systemami CRM oraz Microsoft Office
  •     wiedza lub doświadczenie w zakresie realizacji projektów infrastrukturalnych i rozwiązań do zarządzania aktywami stanowić będzie dodatkowy atut

Obowiązki:

  •     poszukiwanie nowych użytkowników i możliwości sprzedaży przy zarządzaniu relacjami z istniejącymi kontrahentami
  •     zwiększanie sprzedaży na przypisanych kontach i pozyskiwanie nowych klientów,
  •     promowanie naszej kompleksowej oferty dla projektantów, wykonawców i innych uczestników procesów inwestycyjnych
  •     współpraca i komunikacja z różnymi wewnętrznymi jednostkami biznesowymi
  •     tworzenie i dostarczanie prezentacji i demonstracji dla klientów
  •     uczestniczenie w targach i śledzenie na bieżąco trendów biznesowych i rozwiązań oprogramowania na rynku AEC/GIS
  •     opracowywanie i przedstawianie prezentacji na imprezach branżowych i seminariach
  •     zdolność i chęć podróżowania do 50% czasu

Oferujemy:

  •     Praca w dynamicznym, pełnym szacunku, integrującym i przyjaznym środowisku z polityką otwartych drzwi
  •     Unikalna kultura organizacyjna nastawiona na współpracę i rozwiązywanie problemów
  •     Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w pracy z różnymi interesariuszami biznesowymi w różnych krajach
  •     Wynagrodzenie powiązanie z wynikami
  •     Gwarancja inspirującego wyzwania każdego dnia!

Specjalista ds. marketingu online i sprzedaży
 Miejsce Pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

  • Obsługa administracyjna I redaktorska wybranych stron internetowych i social mediów w ramach firmy, we współpracy z działem marketingu.
  • Prowadzenie kampanii popularyzującej serwis we współpracy z działem marketingu;
  • Doradztwo handlowo-techniczne w wybranej grupie produktowej(sprzęt pomiarowy)

Od kandydatów wymagamy:

  • Gotowości do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Znajomości obsługi stron internetowych oraz narzędzi ich promowania
  • Wysokiej motywacji do pracy
  • Podstawowej znajomość dowolnego programu do obróbki grafiki
  • Umiejętności tworzenia opisów przedmiotów, redagowania krótkich artykułów i postów
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętności planowania
  • Umiejętności handlowych
  • Kreatywności, entuzjazmu i zaangażowania w wykonywane czynności
  • Umiejętności współpracy w zespole

Dodatkowy atut:

  • Wykształcenia kierunkowego jak geodezja, budownictwo, inżynieria środowiska lub pokrewne
  • Znajomość obsługi sprzętu pomiarowego (np. geodezyjnego)
  • Wiedza z zakresu E-commerce i SEO

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Niezbędne narzędzia pracy jak telefon, komputer
  • Pracę u wiodącego dostawcy technologii pomiarowych w Polsce
  • Miłą, otwartą atmosferę pracy

Czekamy na Wasze CV pod adresem : praca@tpi.com.pl