eBee Plus

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: Szerokie zastosowanie, najwyższa precyzja

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: Szerokie zastosowanie, najwyższa precyzja

Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy: Szerokie zastosowanie, najwyższa precyzja

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Szerokie zastosowanie, najwyższa precyzja

QR Code:
Logo producenta:

eBee Plus rejestruje w czasie jednego lotu więcej kilometrów kwadratowych, niż jakikolwiek inny dron w tej samej klasie wagowej. Możliwość użycia różnych kamer pomiarowych, dopasowanych do projektu, daje bogaty wachlarz zastosowań. eBee Plus posiada wbudowany odbiornik GNSS RTK/PPK, który może być aktywowany przy zakupie lub w innym dogodnym momencie (dron z aktywnym odbiornikiem RTK/PPK nazwany został: eBee Plus RTK).

Dron eBee Plus jest gotowy do lotu zaraz po wyjęciu z pudełka. Dron jest lekki, trwały, zasilany pojedynczą baterią i kontrolowany przez najwyższej klasy moduł autopilota. Za zarządzanie lotem odpowiedzialne jest zaawansowane oprogramowanie eMotion, umożliwiające proste i bezpieczne planowanie, symulowanie oraz monitorowanie lotu drona. Oprogramowanie zawiera moduły do: blokowego planowania nalotów, wykonywania misji składających się z kilku lotów, kontrole lotu 3D, wsparcie dla różnych kamer pomiarowych, pracę w chmurze i wiele innych...

  • Wbudowany odbiornik GNSS - eBee Plus posiada wbudowany odbiornik GNSS RTK/PPK, który może być aktywowany przy zakupie lub w innym dogodnym momencie. Przy zastosowaniu tej technologii uzyskujemy najwyższą dokładność bez konieczności stosowania naziemnych punktów kontrolnych. Istnieje możliwość zastosowania własnych odbiorników GNSS lub sieci stacji referencyjnych.
  • Kamery dopasowane do misji - Dron zapewnia możliwość zastosowania różnych kamer pomiarowych, dopasowanych do zaistniałego projektu. Wśród nich mamy do wyboru: profesjonalne kamery RGB (geodezja/gis); kamery termalne (fotowoltanika, leśnictwo, ratownictwo i poszukiwania, prace środowiskowe); multispektralne (rolnictwo, leśnictwo, ochrona przyrody). W standardzie wbudowana jest kamera senseFly S.O.D.A.
  • Wydajny - Potwierdzony przez użytkowników czas lotu wynoszący 59 minut uzyskujemy bez względu na rodzaj zamontowanego aparatu, wysokość czy zmienne warunki wiatrowe. Czas zaoszczędzony na wymianie baterii, startach i lądowaniach możemy wykorzystać na zbieranie potrzebnych danych geoprzestrzennych.

Kamera senseFly S.O.D.A. została zoptymalizowana do zastosowania w dronach. Jest pierwszą kamerą do fotogrametrii z wykorzystaniem dronów. Rejestrując bardzo ostre zdjęcia RGB bez względu na panujące warunki oświetleniowe, umożliwia użytkownikowi tworzenie szczegółowych ortofotomap oraz wysokoprecyzyjnych modeli.

 

Oprogramowanie

Abonament

Zapisz się na newsletter