Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: LIDAR UAV LiAIR 50

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: LIDAR UAV LiAIR 50

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

LIDAR UAV LiAIR 50

QR Code:
Logo producenta:

LiAir 50 firmy GreenValley International, wyposażony w sensor Velodyne’s VLP-16, jest systemem UAV LiDAR o najkorzystniejszym stosunku ceny do jakości. Masz wybór pomiędzy wersją Standar¬dową (S50), a Premium (P50). Opcjonalnie z cyfrową kamerą wysokiej rozdzielczością, do tworzeni ortofotomap i kolorowania chmury punktów. Stworzony do podstawowych zastosowań, w których standardowa fotogrametria jest nie wystarczająca, a obszary nalotów pokryte są zielenią. LiAir 50 zapewnia kluczowe rozwiązanie zarówno dla początkujących w UAV LiDAR jak i dla doświadczonych profesjonalistów.

Pełna automatyzacja lotu

Funkcja Terrain Follow

LiNav jest modułem GNSS/INS zintegrowanym z naszym oprogramowaniem do zbierania danych - LiAcquire. Zapewnia ono narzędzia do przetwarzania danych GNSS/INS wymaganych przez system LiAir i umożliwia eksportowanie danych szerokości i wysokości z dokładnością co do centymetra do chmury punktów i zdjęć.

 

Oprogramowanie do planowania lotu

Dedykowana do systemu aplikacja LiPlan, pozwoli Ci zaplanować trasę lotu, pobrać trajektoria oraz konfigurować zdalnie system.

Oprogramowanie do zbierania danych

LiAcquire to program do obsługi systemu LiAIR, zbierający dane oraz opracowujący trajektoria lotu.

Chmura punktów w czasie rzeczywistym

Miej podgląd na żywo tworzenia się chmury z nalotu, dzięki oprogramowaniu LiAcquire.

Post-processing danych

LiAcquire w połączeniu z LiNav, pozwolą CI edytować i wyrówać trajektoria lotu, które pozwolą uzyskać jeszcze większą dokładność skanowania.

Kompatybilna z wieloma platformami UAV

Dzięki niezależnemu systemowi LiAir, skaner można podwiesić pod wieloma modelami dronów, przy spełnianiu odpowiednich kryteriów wagi i udźwigu.

Kamera RGB + Skaner, rozwiązanie 2 w 1.

Dzięki zamontowanej razem z systemem kamerze do zdjęć, możesz tworzyć jednocześnie ortofotomapy podczas skanu lub wykorzystać zdjęcia do pokolorowania chmury punktów.

 

 

 

Zastosowanie

Oprogramowanie

Zapisz się na newsletter