TPI ::: Kim jesteśmy

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt:
Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy:
Wszystkie pola wymagane

Zaufanie, Stabilność, Doświadczenie

Kim jesteśmy

Dziś

Pozycja lidera nie bierze się z biernego trwania w miejscu, z braku rozwoju, inwestycji i wizji. Mając tego pełną świadomość, przez 30 lat naszej działalności, wykorzystujemy każdy dzień do wzbogacenia oferty, kształcenia i powiększania kadry, poszerzania obszaru działalności oraz budowania relacji biznesowych. Z myślą o naszych Klientach, jako największy dostawca rozwiązań pomiarowych w Polsce, staramy się wyprzedzać trendy i wprowadzać je, zanim na dobre zagoszczą na ryku.


Aktualnie nasza działalność koncentruje się w następujących sektorach:

  1. Geodezja - doradztwo, dostawa, szkolenia i serwis związane z technologią pomiarów optycznych (niwelatory optyczne, teodolity), opto-elektronicznych (tachimetry elektroniczne, niwelatory kodowe), satelitarnych (odbiorniki GPS), oraz związanymi z nimi oprogramowaniem, akcesoriami i dodatkami pomiarowymi.
  2. Budownictwo - doradztwo, dostawa, instalacje, szkolenia i serwis związane z technologią pomiarów optycznych (niwelatory optyczne, teodolity), laserowych (niwelatory, pionowniki, dalmierze i inne instrumenty laserowe) oraz innych związanych z wykonywaniem nietypowych prac, gdzie znaczenie precyzji wykonania odgrywa fundamentalną rolę w procesie technologicznym (np. technika Machime Control - Systemy Sterowania Maszyn Drogowych w budownictwie drogowym)
  3. Przemysł - doradztwo, dostawa, instalacje, wdrożenia, modyfikacje softwarowe, szkolenia i serwis związane z rozwiązywaniem problemów natury geometrycznej w procesie produkcji (fabryki, montownie, pozycjonowanie i kontrola linii produkcyjnych, przemysł wydobywczy).
  4. Rolnictwo Precyzyjne - doradztwo, dostawa, instalacje, szkolenia i serwis związane z technologią precyzyjnych pomiarów dla rolnictwa

 

Misja

Unikalna i bogata oferta TPI, za którą stoją dekady pracy i doświadczenia rynkowego, tworzona jest z myślą o sukcesie naszych Klientów. Dysponując najwyższej klasy sprzętem pomiarowym, na który składają się zarówno klasyczne instrumenty, jak i najnowocześniejsza technologia, umożliwiamy naszym Klientom zwiększenie swojej konkurencyjności. Dostarczanie optymalnych i skutecznych rozwiązań pomiarowych uwzględniających aktualny rynek, sprawia, że firmy, które z nami współpracują, otrzymują pełny wachlarz instrumentów do zadań szczególnie złożonych i wymagających perfekcji.

Jutro

Jako odpowiedzialny i stabilny dostawca jesteśmy przede wszystkim zorientowani na potrzeby naszych Klientów. To właśnie dla nich niezmiennie od 30 lat koncentrujemy się na ciągłym podnoszeniu kwalifikacji oraz wiedzy naszego zespołu. To dla nich nieustannie rozwijamy się, oferując coraz więcej. Spektrum oferowanych rozwiązań zgodnych z najnowszymi trendami w dziedzinie pomiarów, solidne zaplecze finansowe oraz profesjonalna kadra, każdego dnia przybliżają nas do pozycji jednego z największych i niezależnych dostawców technologii pomiarowej w Europie.

Zapisz się na newsletter