Fleximeasure

Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: Fleximeasure

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: Fleximeasure

Wszystkie pola wymagane

Jesteśmy w kontakcie

Drogi Kliencie!
Stawiamy na bezpieczeństwo. Twoje nasze, nas wszystkich. I choć z dala od siebie, musimy trzymać się razem!
Umów dedykowane dla twojej firmy spotkanie lub prezentacje produktu online, zarezerwuj termin na spotkanie w terenie!
Jesteśmy tu dla Ciebie! – wybierz dogodną formę kontaktu.

Microsoft Teams:
Skype:

Jesteśmy w kontakcie!

Musimy trzymać się blisko, nawet jeśli chwilowo nie możemy być razem. Wypełnij formularz, a nasz pracownik oddzwoni do Ciebie.

Formularz kontaktowy: Fleximeasure

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Fleximeasure

QR Code:
Logo producenta:

 

Niezależnie czy to krótkotrwały monitoring skrętu i pochylenia szyn, długotrwały nadzór osunięć skarp, czy okresowe badanie stanu technicznego mostu- systemy Senceive znajdują zastosowanie w wielu zagadnieniach związanych ze zautomatyzowaną kontrolą i ciągłym zdalnym pomiarem przemieszczeń i deformacji. Elementy pomiarowe stworzone są by działać z najwyższą dokładnością w najcięższych warunkach środowiskowych i atmosferycznych, całkowicie bezprzewodowo i niezależnie od zasilania zewnętrznego.

Dwa rozwiązania komunikacyjno-pomiarowe: FlatMesh i GeoWan zapewniają obsługę każdych warunków pomiarowych i typów rozwiązań monitoringowych.

FlatMesh to pomysł na inteligentną sieć czujników, gęsto obejmujących średniej wielkości projekt i zapewniająca sekundową częstotliwość pomiarów. GeoWan to z kolei rozwiązanie dalekiego zasięgu, w którym najważniejszym aspektem jest duże rozproszenie czujników i kontrola odczytów z dużej powierzchni.

Bezprzewodowy moduł komunikacyjny Gateway

FlatmeshGeoWan

3G Gateway dla rozwiązania FlatMesh to w pełni zintegrowany moduł komunikacyjny zapewniający bezprzewodowy przepływ informacji pomiarowych w sieci pomiarowej. Jego zminimalizowana i kompaktowa budowa umożliwia dyskretną i łatwą instalację elementu, a solidna, wodoodporna obudowa zapewnia bezpieczeństwo i trwałość chronionych komponentów.

Wbudowana bateria gwarantuje nieprzerwaną pracę całej sieci pomiarowej do dwóch tygodni bez konieczności zasilania, natomiast Senceive proponuje instalację z panelem solarnym zasilającym moduł.

Dane techniczne na stronie:
www.senceive.com/flatmesh-geowan-platforms/flatmesh

 

Moduł komunikacyjny Gateway GeoWan

FlatmeshGeoWan

Moduł komunikacyjny Gateway GeoWan odpowiada za bezpośrednią komunikację z elementami pomiarowymi w sieci monitorującej, oraz transfer danych do sieci internetowej. Konieczne jest bezpośrednie zasilanie modułu z sieci.

Dane techniczne na stronie:
www.senceive.com/flatmesh-geowan-platforms/geowan

 

 

Bezprzewodowy inklinometr łańcuchowy FlexiMeasure

 

 

Inklinometr FlexiMeasure jest całkowicie bezprzewodowym rozwiązaniem: łańcuch zasilany jest przez panel słoneczny, a pomierzone dane przesyłane są bezpośrednio do chmury za pośrednictwem modemu GSM. Całość łańcucha instalowana jest w dowolnych kombinacjach elementów o długościach 0.5, 1, 2 i 3 metra aż do maksymalnej długości całego ciągu ponad 90 metrów. Urządzenie może być instalowane w dedykowanej rurze inklinometrycznej, jak również bezpośrednio na obiekcie z wykorzystaniem specjalnego systemu mocowań. Elementy łańcucha wykonane są z ultralekkich materiałów polimerowych.

Dane techniczne na stronie:
www.senceive.com/fleximeasure

 

 

 

Bezprzewodowy trójosiowy czujnik pochyleń

FlatmeshGeoWan

Bezprzewodowy czujnik pochyleń pozwala na precyzyjny pomiar w 2 osiach w zmiennych, programowalnych interwałach bez względu na pochylenie w momencie instalacji. Takie rozwiązanie umożliwia szybki montaż elementu w każdym otoczeniu, nawet w pozycji odwróconej, bez żadnego wpływu na pomiar wychylenia.

Dane techniczne na stronie:
www.senceive.com/tilt-sensors/triaxial-tilt-sensor-node

 

 

 

Bezprzewodowy optyczny trójosiowy czujnik przesunięć

FlatmeshGeoWan

Bezprzewodowy czujnik przesunięcia, oprócz standardowego pochyłomierza trójosiowego, posiada optyczny sensor laserowy, umożliwiający ultra dokładny pomiar zmiany odległości w jednej osi czujnika. Rozwiązanie takie pozwala równocześnie precyzyjnie śledzić zmianę wychylenia elementu, jak również jego przesunięcie.

Dane techniczne na stronie:
www.senceive.com/optical-displacement-sensor-node

 


 

Bezprzewodowy trójosiowy czujnik pochyleń w wersji zminimalizowanej

FlatmeshGeoWan

Senceive proponuje kompaktowe czujniki pochyleń Nano+ w rozwiązaniach, gdzie dyskrecja i rozmiar sensora mogą mieć wpływ na bezpieczeństwo i trwałość instalacji sieci pomiarowej. Nie tracąc nic  dokładności i częstotliwości odczytu pochylenia, Nano+ doskonale sprawdza się w zagadnieniach tunelowych, kolejowych, miejskich i górniczych.

Dane techniczne na stronie:
www.senceive.com/tilt-sensors/nano-triaxial-tilt-sensor-node-range

 

 

 

Bezprzewodowy przetwornik sygnału ze szczelinomierza wraz z systemem zasilania

FlatmeshGeoWan

Zastosowanie rozwiązania Senceive dla szczelinomierzy pozwala na kompletne usunięcie kabli z obiektu monitorowanego. Moduł zasila szczelinomierz z wbudowanej baterii oraz przekazuje dane pomiarowe do modułu komunikacyjnego Gateway. Zastosowanie takiego rozwiązania nie tylko redukuje ilość okablowania do absolutnego minimum, ale również zapewnia ciągły i zdalny odczyt z urządzeń pomiarowych za pośrednictwem platformy Senceive WebMonitor, zwiększając skuteczność i bezpieczeństwo pracy.

Dane techniczne na stronie:
www.senceive.com/sensor-interface-range/crack-sensor-node

 

Bezprzewodowy przetwornik sygnału z podłączeniem do czujnika temperatury zewnętrznej

FlatmeshGeoWan

Ten moduł umożliwia włączenie do sieci pomiarowej czujnika temperatury zewnętrznej, jak również sensora precyzyjnie mierzącego temperaturę elementu strukturalnego lub budowlanego: szyny kolejowej, elementu nośnego ze stali lub betonu. Zastosowanie takiego rozwiązania nie tylko redukuje ilość okablowania do absolutnego minimum, ale również zapewnia ciągły i zdalny odczyt z urządzeń pomiarowych za pośrednictwem platformy Senceive WebMonitor, zwiększając skuteczność i bezpieczeństwo pracy. Senceive oferuje również elementy pomiarowe do tego komponentu.

Dane techniczne na stronie:
www.senceive.com/sensor-interface-range/pt100-rtd-sensor-node

 

Bezprzewodowy przetwornik sygnału dla czujnika strunowego wraz z systemem zasilania

FlatmeshGeoWan

Przetwornik sygnału dla czujnika strunowego umożliwia bezprzewodowe włączenie do sieci monitorującej innych sensorów geomechanicznych i geotechnicznych: piezometrów, czujników naprężenia i obciążenia, inklinometrów poziomych i pionowych, ekstensometrów. Zastosowanie takiego rozwiązania nie tylko redukuje ilość okablowania do absolutnego minimum, ale również zapewnia ciągły i zdalny odczyt z urządzeń pomiarowych za pośrednictwem platformy Senceive WebMonitor, zwiększając skuteczność i bezpieczeństwo pracy.

 

Dane techniczne na stronie:
www.senceive.com/sensor-interface-range/vibrating-wire-sensor-node

 

Bezprzewodowa kamera Flatmesh wraz z systemem zasilania solarnego

FlatmeshGeoWan

Kamera FlatMesh jest w pełni zintegrowanym rozwiązaniem, który łączy w sobie zalety wysoko precyzyjnej kamery cyfrowej, komunikacji GPRS oraz WiFi w celu zapewnienia wizualnego monitoringu jako dodatkowej i wspomagającej funkcji rozwiązania monitoringowego FlatMesh. Podwójne iluminatory podczerwieni gwarantują ostre i wyraźne zdjęcia nawet w warunkach nocnych, a system zewnętrznego zasilania zapewnia niezależność i ciągłość pracy.

Dane techniczne na stronie:
www.senceive.com/flatmesh-camera

 

 


Platforma zarządzania projektami WebMonitor

FlatmeshGeoWan

Senceive WebMonitor jest podstawowym narzędziem do kontroli pracy systemu monitorującego, gromadzenia danych pomiarowych, ich automatycznej analizy, kreowania zestawień i raportów, oraz tworzenia i śledzenia procedur alarmowych.

Główną zaletą WebMonitora jest łatwość śledzenia procesu pomiarowego oraz intuicyjna obsługa, umożliwiająca szybką naukę obsługi i maksymalną przejrzystość danych monitoringowych. Portal umożliwia programowanie warunków wywołania ostrzeżenia jak również hierarchię zawiadomień alertowych, wysyłanych na skrzynkę email, lub jako SMS.  

TPI zapewnia wdrożenie i trening w zakresie obsługi platformy WebMonitor.

Więcej informacji:
www.senceive.com/webmonitor

Zapisz się na newsletter