Rejestracja gwarancji do 24 miesięcy


Uwaga: Aby skorzystać z przedłużenia gwarancji o dodatkowy rok, instrument należy zarejestrować w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu. Rejestracja oraz dane wpisywane w poniższy formularz dotyczą wyłącznie nabywców produktów (klientów końcowych). Oferta przedłużonej gwarancji dotyczy wyłącznie produktów Nivel System (niwelatory optyczne, niwelatory laserowe, lasery budowlane) zakupionych w punktach dystrybucji TPI.

 

 Help
Należy wpisać adres E - mail nabywcy, nie sklepu. Wpisanie błędnego adresu lub wpisanie adresu
E - mail dystrybutora może powodować problemy z przedłużeniem gwarancji.
Adres do korespondencji
Miejsce zakupu
Dane sprzętu
 

Po prawidłowym wypełnieniu formularza i wciśnięciu przycisku "Rejestruj", na podany adres zostanie wysłane potwierdzenie rejestracji. Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia w ciągu kilku godzin, sprawdź czy wiadomość nie została przeniesiona do folderu ze spamem. Jeśli tu nie znajdziesz wiadomości, napisz pod adres tpi@tpi.com.pl i poproś o przesłanie potwierdzenia rejestracji, podając swoje imię, nazwisko, nazwę firmy oraz datę rejestracji on-line.

Po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji wydrukuj je i dołącz do oryginalnej gwarancji TPI, ponieważ stanowi ono dowód przedłużonej gwarancji.