Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o produkt

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie, dostępności oraz szczegółów dotyczących cech tego produktu.

Produkt: Tachimetry i systemy GNSS Hybrydowe

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: Tachimetry i systemy GNSS Hybrydowe

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

Tachimetry i systemy GNSS Hybrydowe

QR Code:
Logo producenta:

Wszystkie tachimetry jednoosobowe z serii PS i DS mogą współpracować z odbiornikami serii HiPerSR jako hybrydowy zestaw pomiarowy.

Innowacyjnym rozwiązaniem w tej technologii jest komunikacja pomiędzy jednoosobowym tachimetrem i użytkownikiem z tyczką (na której oprócz lustra znajduje się odbiornik GNSS) za pomocą Bluetootha dalekiego zasięgu LongLink.

Użytkownik w terenie w zależności od potrzeby korzysta albo z pomiaru jednoosobowego tachimetrem, a gdy traci wizurę przełącza się w tryb pomiaru GNSS RTK i z dokładnością centymetrową wykonuje pomiar. Technologia Hybrydowa łączy w sobie zalety tachimetru jednoosobowego z pomiarami GNSS z wykorzystaniem sieci referencyjnych. Całością pomiarów steruje oprogramowanie MAGNET.

Połączenie pomiarów tachimetrycznych i GNSS pozwala na zwiększenie wydajności prac terenowych. Po rozstawieniu tachimetru realizujemy pomiary tachimetryczne w trybie jednoosobowym (sterowanie tachimetrem z poziomu kontrolera umieszczonego na tyczce z lustrem i odbiornikiem GNSS). W momencie utraty wizury (np. za budynkiem, samochodem) za pomocą specjalnej opcji oprogramowanie MAGENT przełącza zestaw w tryb pomiaru GNSS – tym samym wykonujemy pomiar za pomocą odbiornika GNSS. Gdy chcemy wrócić do pomiaru tachimetrycznego zdalnie naprowadzamy tachimetr na lustro i system przełącza się w tryb pomiaru tachimetrem. Wszystkie dane pomiarowe, obliczenia, kodowanie, szkice pozostają w jednej robocie w oprogramowaniu MAGNET. Dodatkową zaletą jest możliwość pracy GNSS z ogólnopolską siecią stacji referencyjnych TPI NETpro, która wspomaga pracę z systemami GPS i GLONASS.

 

 

 

Zapisz się na newsletter