Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o cenę

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie tego produktu.

Produkt: EdgeWise Plant

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: EdgeWise Plant

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

EdgeWise Plant

QR Code:
Logo producenta:EdgeWise Plant 4.0™ to pakiet oprogramowania pozwalający na automatyczną ekstrakcję elementów rurowych z chmur punktów . Modelowanie skomplikowanych układów rurowych, przekrój po przekroju, to bardzo żmudna i czasochłonna praca. Na rynku istnieje wiele programów które pozwalają na wpasowywanie obiektów cylindrycznych dopiero po dokładnym wskazaniu miejsca co zajmuje bardzo dużo czasu. EdgeWise Plant 4.0™ to jedyne oprogramowanie które automatycznie wyszuka elementy takie jak rury, zbiorniki, płaszczyzny i elementy podłoża oszczędzając tym samym ponad 50% czasu potrzebnego na modelowanie.

EdgeWise Building™ to oprogramowanie zawarte w pakiecie Plant 4.0™ pozwalające na znaczne przyspieszenie pracy architektów. Building to rozwiązanie które automatycznie wyszuka płaszczyzny i krawędzie tworząc z chmury punktów w pełni zwektoryzowany parametryczny model gotowy do obróbki w programach projektowych. Pakiet zawiera specjalne rozszerzenie umożliwiające automatyczny import plików własnych ze skanerów FARO.

Zapisz się na newsletter