Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Akceptuję regulamin strony www.tpi.com.pl

Zapytaj o cenę

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji o cenie tego produktu.

Produkt: FC-25A

Wszystkie pola wymagane

Finansowanie

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji na temat alternatywnych źródeł finansowania takich jak raty czy leasing operacyjny.

Produkt: FC-25A

Wszystkie pola wymagane

Katalog Produktów

FC-25A

QR Code:
Logo producenta:

Kontroler Topcon FC-25A jest całkowicie nową konstrukcją, bliźniaczą z kontrolerem SHC-25A Sokkia.

Mimo niewielkich rozmiarów konstruktorom udało się zastosować szybki procesor oraz pamięć 2 GB ROM współpracujące z najnowszym systemem Windows Mobile.

Dodatkowo do dyspozycji operatora pozostaje wbudowana kamera do rejestracji mierzonych obiektów oraz gniazdo kart pamięci SD.

Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS (EGNOS), FC-25A może być użyty w pracach gdzie pomiary submetrowe są satysfakcjonujące. Dla każdego kto potrzebuje wykorzystać FC-25A jako kontroler do precyzyjnego zestawu RTK lub komunikacji z tachimetrem czy notebookiem przydatne będą moduły komunikacji bezprzewodowej Bluetooth oraz Wi-Fi.

Wymagający użytkownik doceni także możliwość wymiany baterii w terenie (co wydłuża czas pracy) oraz odporność na upadki i niekorzystne warunki atmosferyczne.

To wszystko w kontrolerze ważącym jedynie 320g.

  • wszechstronność zastosowań – idealny jako kontroler do zestawu GPS RTK jak i submetrowy odbiornik GPS
  • wydajna praca – szybki procesor 533 MHz i pamięć 2 GB to gwarancja płynnej pracy, nawet z dużymi plikami wektorowymi lub rastrowymi
  • otwarty system operacyjny -  najnowszy system operacyjny Windows Mobile 6.5 gwarantuje stabilność pracy
  • duży i czytelny ekran – kolorowy i dotykowy wyświetlacz 3,5 cala o rozdzielczości 640x480 VGA pozwala wygodnie pracować za pomocą wirtualnej klawiatury
  • bezprzewodowo z instrumentami – moduł Bluetooth oraz Wi-Fi umożliwia bezkablową komunikację z odbiornikami GPS, tachimetrami i innymi urządzeniami zewnętrznymi
  • dowolne oprogramowanie – otwarty system operacyjny Windows Mobile pozwala instalować w pamięci kontrolera dodatkowe aplikacje
  • trwałe i pojemne baterie Li-Ion – wymienne akumulatory pozwalają długo i nieprzerwanie pracować w terenie
  • małe rozmiary i waga – kontroler jest wygodny w obsłudze i transportowaniu, brak zbędnej w jego przypadku klawiatury „fizycznej” zmniejsza wagą i znacząco wpływa na komfort pracy

Topcon FC-25A jest idealnym rozwiązaniem dla każdego kto potrzebuje wszechstronnego kontrolera do zestawu RTK.

Dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania FC-25A jako autonomicznego odbiornika GPS, który dzięki korekcjom z systemu EGNOS może wyznaczać pozycję z dokładnością submetrową. Czyni to z niego doskonałe narzędzie nawigacyjne oraz idelany rejestrator pomiarów GIS.

Możliwości urządzenia rozszerza wbudowana kamera 3 Mpx, która umożliwia rejestrację zdjęć mierzonych obiektów wraz z ich późniejszą archiwizacją (stanowią automatycznie pełną dokumentację powykonawczą).

FC-25A może być również z powodzeniem używany z tachimetrami. Jego oprogramowanie sterujące – Topcon TopSURV – jest tym samym, które można spotkać w tachimetrach z systemem Windows (np. GPT-7500).

Zapisz się na newsletter